Jílové tělové zábaly

CELULITIDA
DETOX & LYMFA
REGENERACE
KOSTERNÍ SYSTÉM A KLOUBY

SLOŽENÍ A DOPORUČENÍ

Celo-tělový minerální zábal tvoří na kůži těsnicí vrstvu, která zvyšuje tělesnou teplotu. Tok krve se aktivuje a kyslík i živiny proniknou dokonce i do těch nejmenších krevních cév a tím stimuluje aktivitu ve všech vrstvách pokožky. Teplo pomáhá tělu eliminovat toxiny prostřednictvím potu a stimuluje metabolismus buněk.

CELULITIDA
tělový zábal

Speciální složení jílů obohacené o vzácné minerály a stopové prvky v kombinaci s lehkou masáží je jednou z nejžádanějších procedur našeho salonu.

Tento anti-celulitidový zábal a masáž má výborné výsledky ve vyhlazení celulitidy,ale i v odstranění únavy nohou.

Celulitida je ochrana našeho těla,pokud je v těle hodně toxinů přemění se a uloží na tuk.Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků,které zhoršují prokrvení pokožky a poškozují vazivo, buňky tak sílí a tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže-celulitida.

K jejímu výskytu dochází z mnoha faktorů:dědičnost,stres,špatná životospráva,špatný pitný režim, nedostatek pohybu atd.

Anti-celulitidový zábal a masáž je velice účinný v léčbě celulitidy.Tukové buňky se uvolní,zlepší se podkoží metabolismu,krevní oběh a zrychlí se odtok odpadních látek z těla.

Mějte rády své tělo a dopřejte si krásná a vyhlazená stehna,bříško i zadeček.

DETOX & LYMFA
tělový zábal

DETOX & LYMFA KVP vyrovnává

složení: Černý vulkanický jíl, Bílý jíl, Neem olej, Mandlový olej, Slunečnicový olej, Skořice a Grapefruit

- Při sezonních virozách
- Průdušková onemocnění
- Ušní záněty a krční potíže
- Bolesti šíje a páteře
- Při problémech se štítnou žlázou
- Onemocnění ledvin a také při jaterních a žaludečních potížích
- Čistí póry a tím zabraňuje nepropustnosti pokožky
- Černá vulkanická hlína se používaná pro léčbu akné a léčbu plísní (při pravidelném ošetřování je možné dosáhnout úplného vyčištění.
- Huminové zábaly, jsou již po tisíciletí používány v léčbě chronických onemocnění k celkové detoxikaci organismu
- Prokrvení
- Hubnutí
- Stimuluje lymfatický a oběhový systém

KOUPEL: 3 polévkové lžíce rozpusťte v teple vodě (40-42°C) ve vaně, ve které si uděláte 20-ti minutovou lázeň. Poté se osprchujte bez použití mýdla a ještě 30 minut odpočívejte v teple.

Svrchní vulkanogenní černé jíly - těžba se nachází asi 30 metrů pod povrchem země, kde si po tisíciletí uchovávají svou sílu bez znečištění. V dnešní době všude přítomných chemických prostředků se nemůžeme divit nepříznivých efektů těchto látek. Ty se usazují v našem těle, a způsobují nejrůznější onemocnění nebo kožní projevy.

Všechny druhy tělových zábalů okamžitě čistí pokožku, zlepšují krevní oběh, pomáhají v procesu regenerace buněk a přírodní látky v nich obsažených mají příznivý vliv na lidské zdraví.

Kromě toho je jíl savý, (to znamená, že může absorbovat nečistoty z kůže, prach , toxiny, jedy a chemické látky na povrchu pokožky, které mají ještě dost času, aby se nedostaly do krevního řečiště.), je také schopný dodávat tělu významné minerály a stopové prvky, které v sobě obsahuje.

Vzhledem ke svému složení je to především křemen, hořčík, stroncium, vápník, železo, uhlík, fosfor a také hraje důležitou roli v buněčném metabolismu.

Zábaly, a to jak lokálně aplikované, tak zejména celo-tělové, působí na náš organismus na mnoha úrovních. Dle druhu aplikovaného zábalu dochází k přestupu léčivých látek skrz pokožku do těla a dále prohřátím oblasti dochází k aktivaci látkové výměny v těle. Buňky spodní vrstvy kůže tak mohou být pod neustálou "kontrolou" tří minerálů a to hořčíku, vápníku a fosforu, a ty jsou obsaženy v černém jílu a rašelině.

Se všemi těmito funkcemi, není divu, že se černý huminový jíl dostal do lázeňské péče o tělo i pleť.

Doba trvání cca 60 min.

REGENERAČNÍ
tělový zábal

REGENERAČNÍ ZÁBAL KVP vyrovnává

Složení: Bahno z mrtvého moře,Bílý jíl, Amla olej, Mandlový olej, Santalové dřevo a Šafrán

- Zanechává pokožku svěží a regenerovanou
- Stimuluje krevní oběh
- Účinný při léčbě revmatismu
- Snižuje projevy lupénky, ekzému a další kožních poruch.
- Má téměř okamžité efektivní výsledky při zlepšování přirozených procesů pleti,
- Zajišťuje vnitřní klid a pohodu
- Obnovení zdravého lesku na kůži a zlepšuje pružnost pokožky
- Regenerace těla na všech úrovních doplněním nezbytných minerálů a stopových prvků
- Čistí, hydratuje a odstraňuje nečistoty z kůže
- Podporuje vylučovací systém
- Stimuluje krevní oběh
- Působí proti projevům LUPENKY, ekzémů, lišajům
- Aktivuje regenerační síly organismu
- Proti celulitidě

KOUPEL: 3 polévkové lžíce rozpusťte v teple vodě (40-42°C) ve vaně, ve které si uděláte 20-ti minutovou lázeň. Poté se osprchujte bez použití mýdla a ještě 30 minut odpočívejte v teple.

Přírodní síly Mrtvého moře jsou známy už po několik tisíciletí. Překypuje nezbytnými minerály jako je draslík, hořčík, sodík, brom a vápník který povzbuzuje, čistí a okamžitě zklidňuje pokožku.

Bahno z Mrtvého moře je uznávaný po dlouhé věky pro jeho neobyčejně příznivé účinky na kůži a používá se v nejexkluzivnějších lázních. Nyní si můžete vychutnat tentýž lázeňský zážitek doma.

Minerály z mrtvého moře jsou přírodní surovinou, která může být použita pro tělo jako zdroj esenciálních minerálů pro všechny své základní potřeby. REGENERAČNÍ tělový zábal ORGANIC HARMONY je vhodný i pro celkovou relaxaci, uvolnění unaveného a neustálými stresy zatíženého organismu člověka. Obrovské množství jódu a brómu - v bahně, vodě a vzduchu dává do normálu jakkoliv pocuchané nervy.

Celo-tělový minerální zábal tvoří na kůži těsnicí vrstvu, která zvyšuje tělesnou teplotu. Tok krve se aktivuje a kyslík i živiny proniknou dokonce i do těch nejmenších krevních cév a tím stimuluje aktivitu ve všech vrstvách pokožky. Teplo pomáhá tělu eliminovat toxiny prostřednictvím potu a stimuluje metabolismus buněk.

REGENERAČNÍ ZÁBAL z bahna z mrtvého moře čistí, hydratuje a odstraňuje nečistoty z kůže, zanechává pokožku svěží a regenerovanou. Také stimuluje krevní oběh a je účinná při léčbě revmatismu, snižuje projevy lupénky, ekzému a další kožních poruch. Má téměř okamžité efektivní výsledky při zlepšování přirozených procesů pleti, uvolnění revmatické bolesti, uvolnění svalů a zajištění vnitřní klid a pohody.

Profesionální terapeuti, luxusní lázně po celém světě používají klasickou léčbu teplými zábaly bohaté na minerály bahna z Mrtvého moře. To má za následek viditelné tónování, zmírnění bolesti svalů, hydratační účinky, obnovení zdravého lesku na kůži a zlepšuje pružnost pokožky. Stejných účinků této profesionální léčby můžete nyní také dosáhnout při koupání na domácím použití.

Doba trvání cca 60 min.

KOSTERNÍ, SVALOVÝ & KLOUBNÍ SYSTÉM
tělový zábal

SKELET&JOINT ZÁBAL KVP vyrovnává

Složení: Zelený jíl, Bílý jíl, Ashwaghanda olej, Mandlový olej, Slunečnocový olej, Kafr a Libavkový olej

- Hojení ran - Pohmožděnin, rekonvalescence po zlomeninách a úrazech
- Při popáleninách nebo spáleninách od slunce
- Působí proti projevům stárnutí kosterního systému
- Zpevňuje, tonizuje, vyživuje a revitalizuje tělo
- Má protizánětlivé, proti plísňové a antiseptické účinky
- Posiluje vlasy a zvětšuje jejich objem
- Má analgetické účinky díky bylinám obsažených v jílové pastě
- Jíly jsou využívané i v oblasti medicíny pro urychlení hojení ran,
- Odstraňuje otoky
- Zabraňuje infekci a léčí ji
- Jako zázrak je považován při bolesti kloubů a svalů

KOUPEL: 3 polévkové lžíce rozpusťte v teple vodě (40-42°C) ve vaně, ve které si uděláte 20-ti minutovou lázeň. Poté se osprchujte bez použití mýdla a ještě 30 minut odpočívejte v teple.

Zelený jíl ve spojení vzácných bylin má výjimečné vlastnosti, které umožňují vázat škodlivé látky a mikroorganismy a obsahuje řadu pro tělo důležitých minerálních látek a stopových prvků.

Díky svému jedinečnému složení a kvalitě přítomného železa a dalších přirozeně se vyskytujících minerálních látek jako jsou: oxid křemičitý, hliník, vápník, draslík, hořčík, sodík, mangan, fosfor, titan a z menších prvků měď, kobalt, lithium, molybden, selen, zinek se využívá především v tělových a pleťových zábalech a maskách jako elixír pro zdraví i krásy, ale především k odstranění bolestí při svalových komplikacích, kloubních potížích, ochablých svalech nebo při pohmožděninách, výronech, otocích, zánětech, po sportovním výkonu.

Délka trvání cca 60 min.